محل تبلیغات شما

عارفه ی عزیزم سلام!

خیلی دلتنگتم و بی صبرانه منتظرم که روز های شادتو ببینم. میدونم که این روز ها به نظر رخوت انگیز میان اما شاید بهترین اتفاقات زندگی تو همین روز ها رقم بخوره.

دلم تنگ شده برای وقتی که با ذوق برا دوستات هدیه می ساختی و اون ها رو خوشحال میکردی. میدونم که دلت برای روز های شادی که با دوستات داشتی تنگ شده و الان خیلی دیر به دیر دوستات رو میبینی و یه اتفاق دردناک تر اینکه دیگه حتا با دیدنشون هم نمیتونی مثل قدیم بخندی. مثل قدیم که در حد دل درد و فک درد میخندیدی و از خنده تو اونا هم می خندیدن. 

خیلی وقته که تو به یه پیاده روی جانانهه تو چارباغ نبردم. و خیلی وقته که برات کتابی نخریدم و خیلی وقته که کتابای کتابخونه رو نمیخونی و خیلی وقته که خلاقیتت خاموش شده و چیز خیره کننده ای نمیسازی و خیلی وقته که کمتر تجربه میکنی. میدونم که دلت برای تک تک این کار ها تنگ شده. کارهایی که تو رو شاد نگه میداشت. کار هایی که تو رو میخندوند. و شعله ی درون وجودتو افروخته و روشن نگه می داشت. اما ای عزیز ترینم بدون که حتا تو فسردگی این روز هات هم من شعله ای آبی و روشن و گرم در وجودت میبینم که نوید اتفاقات خوبه. 

زیباترینم نمیدونی چه لذتی داره وقتی شب به شب نخ دوندون میکشی و لوستر اتاق رو روشن میکنی برای مراسم زیبای سرمه کشیدن به چشمات. نمیدونی چه لذتی داره وقتی هر روز یه قدم کوتاه بر میداری. یه قدم کوتاه اما مطمئن. به زودی نرگش های باغچه سبز میشن و تو خوشبو ترین عطر پاییز رو استشمام میکنی. به زودی بهت کمک میکنم تا به روز های شادت برگردی. زیبای من. زیبای خاص دوست داشتنی من.  

بیا بعد از عقد داداش موهامونو کوتاه کنیم! نزدیک ده سانت اونقدر زیاد نیس که دلتنگ بشی و اونقدر کم نیست که تغییر رو احساس نکنی. بیا برای تولد شیوا براش هفت تا یا پنج تا ملکه برفی بسازیم. 

بیا پول هامونو جمع کنیم و یه کیف چرم خوب بخریم. بیا بریم استخر! بیا بریم حجامت. بیا بریم

اصلا تو بخند همه چیزش با من.

پیداس سرتونینم زده بالا؟

نامه ای به خودم.. که برایش سخت دلتنگم...

372. برای اردواردو از غریب ترین شهر عالم

تو ,رو ,روز ,خیلی ,یه ,وقته ,وقته که ,و خیلی ,خیلی وقته ,میدونم که ,که تو

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

جبهه حق YariYarsani بهداشت عمومی 96